HT Hassas Tarım A.Ş. Türkiye temsilcisi olduğu BARGAM marka pülverizatörlerini ilk kez Bursa Tarım Fuarında çiftçilerimizin beğenisine sundu.

İtalya menşeli BARGAM dünyanın önde gelen pülverizatör imalatçıları arasında yer alıyor. Fevkalade zengin ürün gammında

  • 9’u Asılır tip, 16’sı Çekilir tip olmak üzere 25 farklı Tarla Pülverizatörü Modeli,
  • 8’i Asılır, 10’u Çekilir tip olmak üzere 18 farklı Bağ-Bahçe Atomizör Modeli,
  • 10 farklı Kendi-Yürür Pülverizatör modeli

Ve bu modellerin alt versiyonlarıyla birlikte, tarla, bağ-bahçe ve sebze tarımının bütün dallarında ihtiyaç duyulacak özelliklere sahip, en küçük işletmeden en büyüğüne bütün işletmelerin isteğine uygun kapasitelerde üçyüzden fazla makina çeşidi bulunuyor.

Bu makinaların tamamı çok uzun bir geçmişe, engin bir deneyime sahip BARGAM’ın orijinal tasarımı; Bargam teknoljisiyle üretilmiş, kaliteleri ve üstün özellikleri Dünya çiftçilerince bilinen ürünler. BARGAM markalı pülverizatör ve atomizölerde dizel motoru, hidrolik pompa ve motorlar, ilaçlama başlıkları (memeler) gibi donanımlar için, en yüksek kaliteye sahip, en çok tanınan Dünya markaları kullanılıyor.

BARGAM çiftçilerin ve makina müteahhitlerinin, yani nihai tüketicilerin yanı sıra pülverizatör ve atomizör imalatçılarına da ürünler sunuyor.
BARGAM ürün gamındaki makinalarda kullanılan, orijinal BARGAM tasarımı ve BARGAM teknoljisiyle üretilmiş, değişik tip ve kapasitelerdeki ilaçlama başlıklarını (ilaçlama kirişleri, ilaçlama başlıklı fan grupları) ve ilaçlama başlıksız, sadece çatı, tank ve pompa grubundan oluşan, asılır veya çekilir tip ilaçlama unitelerini ayrı ayrı satın almak mümkün.

Bu yaklaşım BARGAM’ın tasarım ve üretim teknolojisinden ne kadar emin olduğunun bir göstergesi. BARGAM bu şekilde, aslında rakibi olduğu imalatçıları desteklemek suretiyle, BARGAM kalitesi ve teknolojisinden daha fazla çiftçinin yararlanmasını sağlamayı amaçlıyor.

Türkiye temsilcisi olduğu BARGAM ile ayni anlayışa sahip olan HT Hassas Tarım maddi olanakları sınırlı çiftçilerimizin de en son teknolji ürünü pülverizatör ve atomizörlerin teknik ve ekonomik üstünlüklerinden yararlanabilmesi için BARGAM marka makinalarla müteahhitlik hizmeti veriyor. Bu hizmet Türkiye’de bir ilk. İlk kez bir satış ve pazarlama şirketi, hedef kitlesine kendi ürünleriyle müteahhitlik hizmeti veriyor. Amaç insan ve çevre sağlığı açısından büyük önem taşıyan, ayrıca ürün kalitesi, ürün verimi ve üretim maliyetinde çok büyük etkisi olan zirai ilaçlama faaliyetinde çiftçilerimize katkı sağlamak.

Ateş Arsan, HT Hassas Tarım A.Ş